Meist

Meie ajalugu

Asutatud aastal 2001, oleme kvaliteedile keskendunud valdkonna liider raskesti leitavate, pika tarneaja, kasutusaja lõpuleviimise ja vananenud elektrooniliste komponentide tarnimisel. Meie kvaliteedi tagamise osakond ja kodulabor on tunnistatud üheks võltside leevendamise programmi valdkonna liidriks. Kontrollimisprotsess, mida järgime kõigi toodete puhul, põhineb praegustel tööstusharu standarditel.

JC Lee, kes on aastaid töötanud sõltumatute elektroonikakomponentide tööstuses, mõistis, et paljud sõltumatud edasimüüjad hoolitsevad rohkem alumise rea kui komponentide kvaliteedi või kliendi rahulolu eest. 2000. aastal nägi JC Lee otsest vajadust kliendipõhise sõltumatu tarnija järele ja visiooni kaudu lõi turustaja, kes võiks keskenduda klientide vajadustele, seades esikohale kvaliteedi ja klientide rahulolu. Pärast paari aasta pikkust komponentide väikese niši levitamist laiendas JC Lee meie tootesarja ja alustas sadade komponentide varumist, hankimist ja levitamist klientidele kogu maailmas.

Ettevõtte profiil

Oleme sõltumatu elektrooniliste komponentide edasimüüja, kes on pühendunud maailma kuulsate kaubamärkide elektrooniliste komponentide levitamisteenuste integreerimisele. Asutatud 2010. aasta novembris, peakontor asub Hongkongis. Samuti on meil logistikalaod Hongkongis ja Tai Wanis.

Meie ettevõtet iseloomustab kvaliteetne eliitmeeskond ja meie ettevõtte tegevus on hajutanud rohkem kui 30 riiki kõikides maailma piirkondades. Ülesvoolu kanalil on palju originaaltootjaid ja volitatud esindajaid. Allavoolu kanalitel on kohapealsed ressursid, mis muudab varude teabe jagamise tõeks ja meie käsutuses on uusim ja väärtuslikum turuteave.

Meie tooted ja teenused hõlmavad elektroonikatööstuse kõiki valdkondi, sealhulgas sõjaväe-, auto-, meditsiini-, olmeelektroonika-, tööstuse juhtimis-, asjade interneti-, uue energia- ja kommunikatsioonivaldkonda jne. Pakume klientidele teenuseid kõigis valdkondades, näiteks arukas levitamine, kulude vähendamine, nõudlusteenuste nõustamine, kvaliteedijuhtimine, kohapealne turuinfo konsultatsioon, integreerimisteenused ja varude ringlussevõtt.

Põhimõttega \"terviklikkusel põhinev, kliendikesksus, kvaliteedile orienteeritud, hinnale ja teenustele orienteeritud arendus\" anname endast kõik, et pakkuda oma klientidele parimaid tooteid ja teenuseid.

Jätkame ettevõtte müügivõrgu täiustamist kogu maailmas, et luua klientidele tõelist ja püsivat väärtust ning luua töötajatele võimalusi, mis aitavad neil pidevalt areneda. Loodame siiralt, et saame olla teie parim partner komponentide levitamisel!